GRENKE v České republice

Podnikání je již dlouho naším denním chlebem. Společnost GRENKE byla založena v německém Baden-Badenu v roce 1978. Naše první pobočka v České republice byla otevřena v roce 2005.

Flexibilní leasingová řešení pod jednou střechou

Velké věci často mají skromné počátky. K tomu, aby lidé přišli s něčím novým, stačí, aby měli sebevědomí a finanční svobodu. V GRENKE jsme skrz naskrz podnikatelé. Proto chceme být odvážní a umožnit našim klientům, aby mohli realizovat své záměry. Ať už si chcete vzít na leasing vysoce výkonné počítačové vybavení, nebo celé zařízení kanceláře, GRENKE Česká republika to vše zvládne a může nabídnout i více.

Naší specialitou je spolehlivé řízení několika malých smluv. Celému procesu pak dodáme vlastní rukopis spolu s podnikatelským nadšením, o němž víme, že je i vaším motorem. Naše motto - ‘Rychle. Vpřed. S naším financováním.’ - z nás v průběhu let udělalo jednoho z předních finančních poskytovatelů v segmentu. To však neznamená, že jsme přestali neúnavně pracovat na vymýšlení nových řešení, abychom pomáhali našim klientům.